Strona główna Daj Się Poznać 2017 Krajobraz po Daj Się Poznać 2017

Krajobraz po Daj Się Poznać 2017

2
Krajobraz po Daj Się Poznać 2017

Cóż, nie udało mi się zakwalifikować do finałowej 25-tki i tym samym tegoroczny konkurs Daj Się Poznać już się dla mnie zakończył. Zabrakło mi jednego punktu.

Z mojego punktu widzenia jest to jednak świetny wynik, biorąc pod uwagę że startujących w konkursie było prawie 1000 osób a ścisłych finalistów wybieraliśmy z grupy ok 180 . Mój blog, przez czas trwania DSP, zyskał naprawdę sporą liczbę odwiedzin, a dzięki oddanym głosom (z tego dwóm za 3 pkt.) wiem – że były osoby, które zarówno treści tutaj zamieszczane jak i mój projekt uznały za interesujące. Nauczyłem się też, że stworzony kontent trzeba aktywnie promować i pomimo tego, że nie umiem tego jeszcze zrobić na poziomie osób z czołówki listy finalistów – wiem już mniej więcej w którą stronę podążać i liczę, że będzie coraz lepiej.

Całej finałowej 25-tce serdecznie gratuluję ! Niech wygra najlepszy 🙂 !

Z tego miejsca chcę bardzo podziękować wszystkim, którzy tutaj zaglądają. Nie składam broni i będę się starał, aby to miejsce było z tygodnia na tydzień ciekawsze dla Ciebie drogi czytelniku i liczę, że zechcesz tutaj regularnie zaglądać.

Szczególnie chciałem podziękować tym, którzy zagłosowali na mój blog w konkursie – to daje dużego kopa motywacyjnego do dalszej pracy.

Co dalej ?

Mam już pewne konkretne plany odnośnie bloga i treści, które będą się tu pojawiać:

  •  w najbliższych dniach zmianie ulegnie layout. Ponieważ będę chciał rozwijać tego bloga jednak w kilku kierunkach tematycznych, potrzebuję layout, który pozwoli na wygodną nawigację pomiędzy kategoriami a ten layout tego nie zapewnia
  • ponieważ bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się post w sumie nie techniczny MVVM .. czy nie ?, zdecydowałem że regularnie będę pisał felietony związane z moimi przemyśleniami o światku IT. Taki felieton będę chciał napisać przynajmniej raz w miesiącu.
  •  jeżeli chodzi o posty techniczne, zdecydowanie będę kontynuował wpisy z tematyki .Net, WPF, Xamarin oraz Arduino i IoT. Nie mam jednak w tej chwili pomysłu na konkretny cykl postów. Mam pomysł na pewien kolejny projekt w stylu IoT i być może wtedy posty ułożą się w cykl odnośnie projektu.
  • chciałbym zrobić cykl tutoriali z tematyki Haxe i OpenFl w kontekście tworzenia gier. Bawiłem się już tą technologią trochę i chciałbym pobawić się tym jeszcze, a ponieważ nie ma zbyt dużo materiałów na ten temat w sieci (jeżeli już są to konkretnie związane z frameworkiem HaxeFlixel) być może znajdzie się grupa osób tym zainteresowana. Swego czasu tworzenie gier Flash z wykorzystaniem AS3 było bardzo popularne, a Haxe i OpenFL daje nam do rąk te same narzędzia, ale dodatkowo możliwość tworzenia natywnych rozwiązań pod różne platformy (Web, Desktop, Mobile).
  •  zdecydowałem, że póki co nie będę całkowicie zmieniał języka w którym prowadzę tego bloga. Nie mniej jednak, planuję część postów pisać po Angielsku.

Czy któraś z moich propozycji jest dla Ciebie, drogi czytelniku interesująca ? Jeżeli tak, lub jeżeli chciałbyś coś zasugerować od siebie zostaw proszę po sobie ślad w komentarzu.

2 KOMENTARZE

    • Miło to słyszeć. Nie wspomniałem o tym rzeczywiście, ale w żadnym wypadku nie zamierzam porzucać recenzji książek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj